VS, sosyal medya platformlarında yayınlamak istediğiniz reklam kampanyalarınızda sizinle. Kullanıcıların ülke ve dünya gündemini takip ettiği platformda Twitter Reklamları ile müşterilerinize ulaşabilir, çok sayıda etkileşim alarak hedeflediğiniz satış adetlerini yakalayabilirsiniz.

Twitter Reklamları ile hedef kitlenizi, satış yaptığınız pazar yerlerine, e-ticaret ve web sitenize yönlendirebilir, mesajlar alabilir, dilerseniz de müşteri formları ile bilgilerini temin ederek iletişim kurabilirsiniz. Böylece satış ile sonuçlandırabileceğiniz diyalogları oluşturur, daha çok takipçi edinirsiniz. 

Reklamlarınız sayesinde yeni kitlelere ulaşarak takipçilerinizin artması ile marka bilinirliğinizi yükseltebilirsiniz.

Dilerseniz VS’nin sizin için hazırlayacağı Landing Page sayfalarını da reklamlarınızda kullanabilirsiniz. Böylelikle dilediğiniz özgünlükte sadece kampanyanız için basitçe oluşturduğunuz özel sayfalar ile müşterilerinizi karşılayarak iletişime geçebilirsiniz.

VS, kampanyanız süresince hesap kurulumu, bütçe ve hedef kitle optimizasyonu görsel ve metin hazırlıkları ile raporlama aşamalarında hep işin başında olacak. Size de yalnızca keyifle sonuçları izlemek kalacak.